Ogród Marzeny i Maćka  -  to trzeba zobaczyć!

 Przedstawiamy Państwu ogród Marzeny i Maćka (naszych klientów i przyjaciół), którego początki sięgają 2004 roku i jest "rówieśnikiem" zbudowanego tam domu. W ogrodzie występuje głównie wiele gatunków i odmian drzew oraz krzewów ozdobnych, gdyż takie są upodobania jego właścicieli.

Marzena i Maciek, zaczynając tworzyć swój ogród, posiadali znikome wiadomości o roślinach, ogrodnictwie i zakładaniu ogrodów. W miarę rozwijanego zainteresowania oraz systematycznej pracy obecnie imponują dużą wiedzą z tego zakresu, zaś ich ogród najlepiej o tym świadczy. A oto początki urządzania ogrodu.

Fotograficzne oraz informatyczne hobby a także chęć podzielenia się z innymi osobami swoimi doświadczeniami i osiągnięciami, przyczyniły się do utworzenia własnej strony internetowej, zdominowanej przez ogród i rośliny.

Strona ta jest pewnym ewenementem w polskim Internecie, bowiem za pomocą wielu zdjęć w sposób chronologiczny przedstawia historię ogrodu i poszczególnych roślin (od posadzenia do teraźniejszości). Rodzaj interaktywnego planu ogrodu pozwala (za pomocą myszki:)) na "wędrówkę" po nim od czasu jego założenia do stanu obecnego. "Po drodze" można zobaczyć poszczególne rośliny w ich różnym wieku, fazach rozwoju i w poszczególnych porach roku. Ponadto znajduje się tam wykaz roślin z linkami do licznych zdjęć.

Niezależnie od przyjemności "wędrowania" po ogrodzie można z tej strony internetowej odnieść niewątpliwe korzyści edukacyjne. Często Państwo zastanawiają się jak będą wyglądały po latach posadzone w Ich ogrodach poszczególne rośliny. Odpowiedź znajdziecie w ogrodzie (na stronie internetowej) Marzeny i Maćka, do którego także w Ich imieniu wszystkich serdecznie zapraszamy.

Wejdź do ogrodu Marzeny i Maćka

Strona główna Pinus

Data publikacji: 28-06-2012 14:18